top of page

Privacy policy

Ši privatumo politika nustato pagrindinius asmens duomenų valdymo, rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus, kuriais remdamasi

UAB ”Gudalija“ (buveinės adresas Dangaus g. 20, Gudeliai, Vilniaus raj., LT-14168 Lietuva) (toliau – Bendrovė ar Įmonė ) valdo, renka ir tvarko asmens duomenis, kai asmuo naudojasi Bendrovės produktais ir (ar) paslaugomis, lankosi interneto svetainėje www.gudalija.lt (toliau – Svetainė). 

Kokią informaciją mes renkame? 

 

  • Informaciją apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą ir vietą, lankymosi trukmę, laiką, datą ir puslapių žiūrėjimų skaičių). Toliau žiūrėti “Slapukai (angl. Cookies)” 

  • Informaciją, kurią Jūs suteikiate mums užpildant svetainėje esančią užklausos forma (įskaitant vardas, el.paštas, telefono numeris). 

  • Bet kokią kitą informaciją, kurią Lankytojas gali pateikti Bendrovei bet kuriuo metu, užpildžius Bendrovės Svetainėje esančią užklausos formą ar bendraudami su įmonės atstovais. 

Kokiais tikslais tvarkome Jūsų duomenis? 

  • Tvarkome asmens duomenis, kurie būtini, siekiant užtikrinti tinkamą paslaugų teikimą Bendrovės klientams, priimti bei vykdyti užsakymus, tinkamai aptarnauti klientus. 

  • Kitais tikslais, kuriais įmonė turi teisę tvarkyti Jūsų asmens duomenis, Jums pareiškus sutikimą, kai duomenis reikia tvarkyti dėl įmonės teisėto intereso arba kai tvarkyti duomenis įmonę įpareigoja atitinkami teisės aktai. Tvarkome asmens duomenis ir siekdami tinkamai vykdyti mums teisės aktuose nustatytas prievoles, susijusias su apskaita, duomenų teikimu kompetentingoms institucijoms, kai to reikalauja teisės aktai. 

Kaip saugome jūsų duomenis? 

  • Bendrovė tvarko Jūsų asmens duomenis ne ilgiau nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai.

  • Bendrovė užtikrina ir imasi visų reikiamų priemonių, kad jūsų informacija nebūtų atskleista bei kad asmens duomenys ir kita informacija apie duomenų subjektus būtų teisinga. 

 

Slapukai (angl. Cookies)

Kas yra slapukas? 

Slapukai - nedideli tekstiniai failai, kurie išsaugomi Jūsų įrenginyje, Jums besilankant interneto svetainėje. Slapukai padeda atpažinti Jūsų įrenginį ir padeda pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Jis nekaupia jokios asmenį identifikuojančios informacijos ir nėra virusas ar kenksminga programa. 

 

Kam naudojame slapukus? 

Mes naudojame slapukus tam, kad pagerintume mūsų interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Taip pat, naudojame atpažindami Jus, kaip ankstesnį Interneto svetainės lankytoją ar stebėti jūsų veiklą svetainėje ar jos puslapiuose, ir atitinkamai tobulinti jos galimybes ar gerinti jūsų patirtį joje. 

Kokius slapukus mes naudojame? 

Funkciniai slapukai:  šie slapukai leidžia prisiminti Jūsų pasirinkimus ir drauge efektyviai naudotis internetiniu puslapiu. Pavyzdžiui, slapukų dėka internetinis puslapis prisimena Jūsų pasirinktą kalbą, atliktas paieškas ar peržiūrėtus puslapius. Šio tipo slapukai nėra būtini internetinio puslapio veikimui, bet jie prideda daugiau galimybių ir Jūsų naršymą daro malonesnį. 

 

Techniniai slapukai: Techniniai slapukai padeda atvaizduoti Jums interneto svetainės turinį Jūsų įrenginyje. Techninių slapukų pagalba  užtikrinama interneto svetainės funkcionalumą, bei prisitaikymą prie Jūsų poreikių, pavyzdžiui svetainės atvaizdavimą pritaikyti Jūsų ekrano rezoliucijai. Jie yra būtini tinkamam interneto svetainės veikimui. 

Analitiniai slapukai: šio tipo slapukus naudojame siekdami suprasti, kaip lankytojai naudoja internetinį puslapį atrasti silpnąsias ir stipriąsias internetinio puslapio dalis, optimizuoti ir gerinti internetinio puslapio darbą. Renkami duomenys apima Jūsų peržiūrėtus puslapius, Jūsų naudojamos platformos tipą, datos ir laiko informaciją, paspaudimų skaičių ir naršymo veiklą, raktinius žodžius ir kitą tekstą, kurį renkate internetinio puslapio naršymo metu. Analitinių slapukų surinkta informacija yra bendrinė ir nėra individualizuota. 

 

Kaip valdyti slapukus? 

Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainių funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Norėdami daugiau sužinoti kaip tvarkyti ar pašalinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje - Google Chrome , Microsoft Internet ExplorerMozilla FirefoxMicrosoft Edge . 

Trečiųjų šalių naudojami slapukai

Socialinių tinklų platformos ir susijusios programėlės. Mūsų internetiniame puslapyje gali būti integruotos trečiųjų šalių (Youtube, Google ) teikiamų paslaugų funkcijos, todėl jeigu naudojate Google ar kitos trečiosios šalies prisijungimą, jos gali rinkti informaciją apie Jus, įrašyti Jūsų interneto naršyklėje slapuką, kad tinkamai funkcionuotu jų teikiamos paslaugos. Naudojantis trečiųjų šalių platformomis Jūs vadovaujatės tų bendrovių privatumo politika.

Mūsų internetinėje svetainėje gali būti nuorodos į kitus tinklapius, kurių privatumo politika gali skirtis nuo mūsų, todėl pateikdami bet kokią informaciją ar lankydamiesi kitoje interneto svetainėje, rekomenduojame atidžiai perskaityti tų bendrovių privatumo politiką.

Jei dėl čia pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu gudalija@gmail.com.

Atnaujinta 2022-12-01

bottom of page